Aktualności

"Muzyka z Przesłaniem"

środa, 08 czerwiec 2016 18:49

Nowa płyta w sprzedaży już 17 czerwca. 10 utworów. Kilka nowych i kilka starych zagranych z innymi muzykami i zupełnie inaczej.

Kultowe studio S-4 Polskiego Radia i kultowy wydawca: Agencja Muzyczna Polskiego Radia.

Nagrywaliśmy na 100% czyli weszliśmy do studia, rozłożyliśmy sprzęt i nagraliśmy. Pięć sześciogodzinnych sesji. Jak za dawnych czasów chciało by się powiedzieć gdyby nie to, że większość moich płyt jest tak nagrana.

Wolę koncerty niż nagrania więc może to jest powód.

Od czerwca promujemy nowe piosenki na koncertach więc do usłyszenia i zobaczenia kochani:)


Płytę możecie kupić na stronie http://sklep.polskieradio.pl/Product.aspx?ProductID=16514

Pierwsza audycja

czwartek, 28 kwiecień 2016 13:49

Już w najbliższy poniedziałek od 4-6 rano będę gościł w Państwa domach ( mam nadzieje, że nie będziecie spać) ? za pośrednictwem radiowej Trójki w nowej audycji "Muzyka z Potrójnym Przesłaniem". Będę informował Was o szczegółach. Możecie współtworzyć ze mną tę audycję. Piszcie o czym chcielibyście ze mną i z moimi gośćmi pogadać na antenie, przysyłajcie muzykę (wyłącznie polską) a przede wszystkim słuchajcie Trójki w poniedziałek rano?

Koniec miksów

środa, 27 kwiecień 2016 13:21

No i koniec miksów w gościnnej Trójce. Jeszcze damy sobie parę dni na odświeżenie uszu i jeszcze raz posłuchamy przed masterem. Wracając myślą do radiowej Trójki, to będę miał dla Was kochani niespodziankę ale o tym za chwilę....

Chórki na płycie

sobota, 23 kwiecień 2016 18:50

Chórki wykonane. Dzięki za współpracę Patrycja Kuś i Paulina Brzozowska pod czujnym okiem oczywiście Pani Kierownik Magdy Kawczyńskiej i Pana reżysera Jacka Gładkowskiego.

Wokale skończone

środa, 20 kwiecień 2016 18:50

Wokale skończone. To jeszcze nie wszystko, ale już teraz dziękuję za wspaniałą atmosferę w Polskie Radio S.A. Szczególnie PIotr Iwicki, Magda Kawczyńska, Bożena Mieczkowska i Jacek Gładkowski. W piątek chórki i koniec. No może nie koniec, a właściwie początek wspaniałej współpracy:):):)  

Początek nagrań

sobota, 16 kwiecień 2016 13:53

S-4 - najlepsze w Polsce studio nagrań w Polskim Radiu (takie nasz polskie Abbey Road). Ruszamy z nagraniami. 

 

Nowa płyta Tomka Kamińskiego "Muzyka z przesłaniem"

Premiera: 17 czerwca 2016

dowiedz się więcej

Muzyka Tomka Kamińskiego

Posłuchaj